Zásady vracení peněz

ZÁVAZKY

—-

Naše zásady trvají 14 dní. Pokud od nákupu uplynulo 14 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Mnoho typů výrobků nelze vrátit. Zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, květiny nebo časopisy, nelze vrátit. Nepřijímáme ani intimní a hygienické výrobky, nebezpečné výrobky nebo hořlavé plyny či kapaliny.

Další položky, které nelze vrátit:
* Dárkové karty
* Software ke stažení
* Některé výrobky pro zdraví a osobní hygienu

Pro vrácení nám musíte předložit účtenku nebo doklad o nákupu.

Prosím, nevracejte zakoupené zboží výrobci.

V některých situacích bude vrácena pouze část peněz: (pokud je to možné)
* Knihy se zjevnými známkami používání.
* CD, DVD, VHS kazety, software, videohry, kazety nebo vinylové desky, které byly otevřeny.
* Jakékoli zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybí některé části z důvodů, které nejsou způsobeny naší chybou.
* Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 14 dnech od doručení.

Vrácení peněz (pokud existuje)
Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s potvrzením, že jsme jej obdrželi. Zároveň vás budeme informovat o našem rozhodnutí, zda vaši žádost o vrácení peněz schválíme, nebo zamítneme.
Pokud bude vaše žádost schválena, bude vaše žádost o vrácení peněz zpracována a peníze budou automaticky připsány na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby, a to do několika dnů.

Pozdní nebo chybějící náhrady (pokud existují)
Pokud jste ještě neobdrželi náhradu, zkontrolujte prosím nejprve znovu svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na svého vydavatele kreditní karty, protože může dojít ke zpoždění, než bude vrácená částka oficiálně zaúčtována.
Pak se obraťte na svou banku. Často je nutná určitá doba na zpracování, než je vrácení peněz zaúčtováno.
Pokud jste po provedení všech těchto kroků stále neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás prosím na infowok-group.com

Vyprodané položky (pokud existují)
Vrátit lze pouze položky s ceníkovou cenou. Výprodejové zboží bohužel nelze vrátit.

Výměna (pokud je možná)
Zboží vyměníme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud si v takovém případě přejete vyměnit zboží za stejné, napište nám na infowok-group.com a zašlete nám zboží na uvedenou adresu.

Dárky
Pokud bylo vrácené zboží v době nákupu označeno jako dárek a bylo zasláno přímo vám, obdržíte kredit na dárek ve výši hodnoty vráceného zboží. Po obdržení vráceného zboží vám bude zaslán dárkový certifikát.

Pokud nebylo zboží při nákupu označeno jako dárek nebo pokud dárce upřednostnil, že zboží obdrží jako první a vám ho předá později, zašleme dárci peníze zpět a on bude vědět, že jste zboží vrátili.

Přepravné
Chcete-li zboží vrátit, musíte jej zaslat na uvedenou adresu.
Za úhradu nákladů na přepravu zboží zpět jste zodpovědní sami. Náklady na dopravu se nevracejí. Pokud vám budou vráceny peníze, budou od nich odečteny náklady na zpětné zaslání.

V závislosti na místě, kde žijete, se může doba, za kterou obdržíte vyměněný výrobek, lišit.

Pokud zasíláte zboží v hodnotě vyšší než 1875 CZK, měli byste zvážit využití doručovací služby, která umožňuje sledování zásilky, nebo zakoupit pojištění doručení. Nezaručujeme, že vrácené zboží obdržíme.

VRACENÍ

Po obdržení a kontrole vráceného zboží, vám zašleme e-mail s potvrzením, že jsme jej obdrželi. Zároveň vás budeme informovat o našem rozhodnutí, zda vaši žádost o vrácení peněz schválíme, nebo zamítneme.
Pokud bude vaše žádost schválena, bude vaše žádost o vrácení peněz zpracována a do několika dnů bude automaticky připsána na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Nepřišla mi náhrada, co mám dělat?

Pokud jste ještě neobdrželi peníze zpět, zkontrolujte prosím nejprve znovu svůj bankovní účet. Poté se obraťte na vydavatele své kreditní karty, protože může dojít ke zpoždění, než bude vrácená částka oficiálně zaúčtována.
Poté kontaktujte svou banku. Často je zapotřebí určitá doba na zpracování, než je vrácení peněz zaúčtováno.
Pokud jste po provedení všech těchto kroků vrácení peněz stále neobdrželi, kontaktujte nás prosím na adrese : infowok-group.com