Zásady vracení zboží

Pravidla pro vrácení zboží

1. Obecné podmínky: Pokud si zakoupíte výrobek od Wokova Dum, máte právo jej vrátit do 14 dnů od data doručení, pokud nesplňuje vaše očekávání nebo je vadný. Výrobek musí být nepoužitý a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, a v původním obalu.

2. Právo na odstoupení od smlouvy: Jako zákazník společnosti Wokova Dum máte zákonné právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy začíná běžet dnem, kdy výrobek obdržíte. Chcete-li využít svého práva na odstoupení od smlouvy, informujte nás prosím e-mailem na adresu info@wok-group.com s jasným vyjádřením svého rozhodnutí odstoupit od nákupu.

3. Postup vrácení: Chcete-li vrátit výrobek, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@wok-group.com, kde získáte adresu pro vrácení a pokyny. Zákazník nese náklady na zpětné zaslání, pokud není výrobek vadný nebo jsme se nedopustili chyby při dodání.

4. Vrácení peněz: Vrácení peněz bude provedeno po obdržení vráceného výrobku a jeho kontrole. Vrácení peněz zahrnuje cenu výrobku a poštovné zaplacené v době nákupu, nikoli však náklady na vrácení. Vrácení peněz bude provedeno do 14 dnů od našeho přijetí vráceného výrobku na stejný způsob platby, který byl použit při nákupu.

5. Právo na výměnu: Pokud si přejete vyměnit výrobek za jiný, musíte dodržet stejný postup jako při vrácení. Ve zprávě uveďte, že se jedná o výměnu, a upřesněte, který výrobek chcete místo něj.

6. Reklamace: Pokud je výrobek vadný nebo neodpovídá popisu na webových stránkách, máte právo výrobek reklamovat. Pro zahájení reklamace nás prosím kontaktujte na adrese info@wok-group.com. V případě uznané reklamace ponese společnost Wokova Dum veškeré náklady, včetně nákladů na zpětné zaslání.

7. Kontaktní údaje: V případě jakýchkoli dotazů týkajících se vrácení, zrušení, výměny nebo reklamace kontaktujte prosím náš zákaznický servis na e-mailové adrese info@wok-group.com nebo na telefonním čísle +337 56 86 32 32 94.